TUSANI DAZZLE JUNIOR – NASZA ROZEE

Urodziła się 25.03.2019 na Słowacji w hodowli Tusani Junior, którą prowadzą Monika Tusanova oraz Richard Tusan. To bardzo dobra hodowla, z ponad 20 letnim doświadczeniem.

Ojciec: Giacobbe Akono z Vladstejnskych lip
Matka: Tusani Zimba Boo

Rozee to bardzo sympatyczna, spokojna suczka, bez oznak agresji. Od samego początku wyróżniała się odwagą i dużą śmiałością zarówno do innych zwierząt jak i do ludzi. Mieszka z nami w domu, gdzie doskonale zna swoje miejsce. Bardzo dobrze zachowuje się na spacerach, w mieście czy w restauracji. Lubi wycieczki rowerowe, wypady w góry i nade wszystko spacery z innymi psami. Wakacje spędzamy razem. Szybko przyzwyczaja się do nowych miejsc. Nie przepada za wodą, zdecydowanie woli opalanie.

Dostojna, odznacza się wysoką inteligencją. Jest przyjacielska o cudownym charakterze, gdy coś robi to zawsze na 300%. Szybko potrafi zjednać sobie nowe przyjaźnie.

Być może to kwestia miejsca zamieszkania, ale nie ma u niej reakcji na petardy, burze czy strzelanie (mieszkamy dość blisko poligonu).

Gdy odbieraliśmy ją z hodowli, była już przyzwyczajona do diety BARF. I tak zostało do dziś. Dzięki temu nie choruje i nie ma problemów z alergiami.

Rodowód - Certyficate of Origin for Dog

Tytuł Championa Polski